Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Odzyskaj równowagę psychiczną

 

Alarmujący stan zdrowia psychicznego polskiego społeczeństwa

 

Według badań prawie 8 milionów Polaków w wieku od 18 do 65 lat boryka się z zaburzeniami na tle psychicznym. Specjaliści alarmują, że ta liczba może być znacznie większa, jeśli do badania włączono by również dzieci, młodzież i osoby w podeszłym wieku, mogłoby to być już 12 milionów Polaków.

 

 

 

Choroby psychiczne Polaków

 

Zaburzenia psychiczne z jakimi zmaga się 1/4 społeczeństwa, mają różne podłoże oraz różne nasilenie, do najpoważniejszych można zaliczyć schizofrenie oraz inne choroby powodujące omamy i urojenia; ostre formy depresji, chorobę dwubiegunową afektywną, silne fobie i neurozy. Jednak tak poważnych przypadków jest mniej w porównaniu z łagodniejszymi zaburzeniami psychicznymi takimi jak depresja w łagodniejszej postaci, stan lękowe, ataki paniki,

 

 

 

Powody złego stanu zdrowia psychicznego Polaków

 

Według ekspertów Polacy to jeden z najbardziej wymagających względem siebie narodów w Europie, rzucający się w wir pracy, pracy która często jest wyniszczająca. Na własne życzenie nie wysypiamy się, dodajemy sobie stresów i napięć, jednocześnie porzucając relacje międzyludzkie.

 

 

 

Zadbaj o swoje psychiczne zdrowie

 

Aby zdrowie psychiczne pozostawało w dobrej kondycji konieczne są przede wszystkim bezinteresowne i głębokie więzi z innymi ludźmi. To relacje między ludzkie stanowią przeciwwagę dla czynników wywołujących choroby psychiczne. Dobrze jest też posiadać własną pasję lub hobby, które pozwolą nam na oderwanie się od codzienności, oraz będą stanowić formę relaksu i odstresowania.

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7