Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Doświadczenia związane z usuwaniem zębów stałych są różne

To, że w dzieciństwie tracimy zęby mleczne jest czymś oczywistym i raczej nikogo nie dziwi. Dzieci są do tego faktu przygotowywane przede wszystkim przez rodziców, a w niektórych kulturach funkcjonuje nawet zjawisko tak zwanej „Wróżki Zębuszki”, która nagradza milusińskich tracących mleczaki małymi upominkami.

 

Jednak utrata zębów stałych już w dorosłym życiu wiąże się z zupełnie innymi emocjami. Staramy się raczej unikać takiej konieczności, jednak w niektórych sytuacjach staje się ona po prostu niezbędna.

 

  • W życiu dorosłym usuwałam zęby już cztery razy. - przyznaje Katarzyna. - Wszystkie zabiegi związane były ze źle wykształconymi ósemkami. Już ich wyrastanie było dla mnie traumatycznym przeżyciem... a potem dentysta zalecił ich usunięcie. Jako że każdy z zębów mądrości pojawiał się w zupełnie innym czasie, kolejne zabiegi nie mogły być przeprowadzone jednocześnie. Każdy z nich za to przeżywałam tak samo boleśnie, a procesy gojenia się powstałych rany trwał po kilka tygodni... Dobrze, że mam to już za sobą!

 

 Natomiast Krzysztof musiał usunąć zęba z powodu bardzo nieszczęśliwego wydarzenia.

 

  • Padłem ofiarą napadu i w jego wyniku straciłem zęba. Bardzo zależało mi, aby jak najszybciej wstawić w jego miejsce dobrej jakości implant. Doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zabieg tego typu: sumara-implanty.info.pl/implanty-w-1-dzien.php. W czasie jednej wizycie usunięto mi pozostałą część zęba oraz wszczepiono implant, na którym umieszczono tymczasową koronę. Wciąż trwa proces całkowitego gojenia implantu, jednak z dotychczasowych wyników zabiegu jestem bardzo zadowolony.

 

 

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7