Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Długotrwałych bólów pleców nie wolno ignorować

 

„Od kilku dni bolą mnie plecy!”

„Czuję bardzo bolesne napięcie w szyi i barkach, ono w ogóle nie mija”

„Niezależnie od pozycji jaką przyjmuję siedząc, zawsze odczuwam dyskomfort na odcinku lędźwiowym”.

 

Ile razy słyszeliśmy od naszych znajomych podobne narzekania? A może sami cierpimy na nieustające bóle pleców w różnych ich częściach?

 

 

Jeśli tak, nie zastanawiajmy się nad wizytą u specjalisty. Na początku wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego. Na kolejnych etapach leczenia konieczne mogą okazać się zabiegi operacyjne lub też rehabilitacja, którą przeprowadzić można na przykład tutaj - klinika-rehabilitacji.eu.

 

                

 

Przyczyn przewlekłych bólów pleców może być wiele. Do najpopularniejszych z nich należą:

 

  • Niewielka aktywność fizyczna oraz siedzący tryb życia. Jeśli większość życia przebywamy w pozycji siedzącej – czy to w pracy przed komputerem, czy w domu biernie odpoczywając, nasze mięśnie odpowiedzialne za podtrzymywanie kręgosłupa mogą znacznie osłabnąć. Taki stan rzeczy staje się powodem różnorakich schorzeń oraz zmian powodujących silny ból.

  • Obciążanie kręgosłupa w nadmierny sposób, na przykład przez dźwiganie zbyt ciężkich zakupów czy też częste pochylanie się i przyjmowanie jednej niewygodnej pozycji.

  • Niepoprawna pozycja ciała. „Siedź prosto!” - tak w czasach niejednokrotnie strofowali nas rodzice. Okazuje się, że całkiem słusznie! Jeśli się garbimy lub nierównomiernie pochylamy, praca naszego kręgosłupa zostaje zaburzona, co przyczynia się do uszkodzeń stawów między kręgami, dysków, a co za tym idzie – dolegliwości bólowych.

  • Nadmierny stres. Kiedy bardzo się denerwujemy nasze mięśnie stają się napięte oraz przeciążone. Efektem tego mogą być zwyrodnienia kręgosłupa.

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7