Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Lecznicze właściwości oliwy z oliwek

Oliwa z oliwek posiada doskonałe właściwości lecznicze. Przede wszystkim doceniana jest ze względu na skład. Blisko siedemdziesiąt procent oliwy z oliwek stanowi kwas oleinowy, reszta to w większości kwas linolowy. Oba te składniki chronią organizm pacjenta przed rozwojem chorób układy krążenia, w tym choroby wieńcowej, a także miażdżycy. Ofertę dotyczącą oliwy znajdziemy pod adresem kochamoliwe.com/pl/c/Przewodnik-po-oliwie-i-oliwkach/38.

 

 

Choroby przed którymi chroni spożywanie oliwy z oliwek

(a) Oliwa z oliwek pomaga zwalczyć między innymi chorobę nadciśnieniową, a także doskonale sprawdza się w przypadku kobiet w ciąży, ponieważ chroni dziecko przed astmą oskrzelową i przed alergiami.

(b) Oliwa wykazuje także działanie przeciwzapalne, polecana jest osobom chorym na cukrzycę, stwardnienie rozsiane, a także toczeń.

(c) Udowodniono działanie przeciwzakrzepowe oliwy. Dzięki oliwie można uniknąć osteoporozy, krzywicy, a także zaparć.

(d) Prawdopodobnie oliwa spowalnia również procesy starzenia.

Najważniejsze witaminy i minerały występujące w oliwie

Oliwa z oliwek oprócz wspomnianych kwasów tłuszczowych zawiera również witaminy o działaniu antyoksydacyjnym takie jak witamina A i E. Chronią one przed poważnymi schorzeniami. W oliwie stwierdzono duże zawartości witaminy D, która pozwala chronić organizm przed ubytkiem wapnia. Oczywiście dużą zaletą oliwy jest także jej smak, który sprawia, że chętnie jest spożywana przez osoby chore i nie tylko.

 

 

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7