Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Badaj się regularnie

 

Wczesna diagnoza zwiększa szanse wyzdrowienia

 

Według badań aż 80% Polaków nie zna poziomu swojego cholesterolu, a 70% nie wie jaki ma poziom glukozy – dzieje się tak ponieważ nasz naród nie jest przyzwyczajony do wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Większość społeczeństwa uda się na badania dopiero w momencie gdy objawy choroby stają się widoczne.

 

 

 

Tymczasem odpowiednio szybko wykryta choroba może zostać wyleczona zanim jeszcze rozwinie się na dobre. Zwiększa to zarówno szanse wyleczenia, nawet tak ciężkich chorób jak nowotwory, z drugiej strony obniża to znacznie koszty leczenia. Jest to też sposób na odpowiednie dobranie terapii w zależności od choroby, którą wykryto.

 

 

 

Potęga diagnostyki laboratoryjnej polega na tym, że przeprowadzana w ten sposób badania pozwalają na wykrycie zmian chorobowych już na poziomie komórki, dzięki czemu można zareagować nim choroba zaatakuje całe organy czy układy narządów.

 

 

 

Wśród badań, które należy wykonywać regularnie są: morfologia krwi, analiza moczu, pomiary ciśnienia tętniczego, EKG, cytologia, mammografia, badania wzroku, przegląd uzębienia.

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7